Вакансії
PHP Розробник
  • IT-провайдер для різноманітних інституціональних клієнтів, а саме High Frequency Trading, хедж-фонди, інвестиційні фонди, проп-трейдингові компанії, брокерські контори, а також менеджери з управління активами.
  • 20.04.2017
  • Лімассол, Кіпр
вимоги

2-річний досвід роботи розробки PHP, SOAP / REST; 2 роки досвіду роботи на MySQL/PostgreSQL або в будь-якій іншій системі RDBMS; Хороші знання CSS (Bootstrap), Jquery, Laravel, Linux, Apache SVN і Git; Приклади коду, робіт або проектів з відкритим вихідним кодом, проведених в минулому; Попередній досвід в галузі FX Financial Services на аналогічній посаді буде вважатися сильною перевагою; Досвід реалізації проектів, працюючи як частина великої команди фахівців; Здатність ефективно розставити пріоритети в швидкому середовищі.

обов'язки

Робота з іншими групами фахівців для розробки нових і вдосконалення продуктів, як для зовнішніх, так і внутрішніх користувачів; Ведення кількох пріоритетних і складних пов'язаних проектів. Досвід розробки системи CRM буде розглядатися як перевага; Запис коду високої якості; Пошук та усунення несправностей і зворотній зв'язок з користувачами для покращення існуючої кодової бази.

умови роботи

захоплююче робоче середовище, можливість розвитку навичок і навчання; динамічний робочий процес в умовах постійних експериментів і навчання; Конкурентна заробітна плата на основі навичок і кваліфікації (від 75 000 грн); Комфортні умови роботи; Мед. страхування; 13-а зарплата; Віза і мед. страховка можуть бути організовані і оплачені компанією; Мед. страхування доступні для до 3-х членів сім'ї.