Відгуки

Рекрутингове агентство Vasko-personal надає допомогу в працевлаштуванні тільки досвідченим перевіреним кадрам , адже для нас важливо, щоб ваша компанія отримала перевіреного і надійного людину. Як наслідок такої роботи - маса позитивних відгуків на адресу нашого агентства і від претендентів, і від роботодавців. І це важливо для нас

 Анна Валерьевна

«Робота була виконана швидко і на вищому рівні. Як ще можна оцінити роботу кадрового агентства? Результати говорять самі за себе. Знайдені кадри працюють і радують своїх роботодавців!»

«Наша компанія вперше зверталася за допомогою в рекрутингове агентство і ми жодного разу не пошкодували про це. Дуже раді, що співпрацювали саме з рекрутинговим агентством «Васко Персонал». Робота була добре налагоджена, і фахівець був знайдений в найкоротші терміни. Приємно усвідомлювати, що є такі компанії, які дбають про професіоналізм твоїх кадрів.»

«Спочатку хотілося б відзначити чудову роботу агентства: приємний персонал, що завжди увійде в ситуацію і зрозуміє всі тонкощі вакансії. Не перший раз працював з рекрутинговими компаніями, але вперше так легко знайшов спільну мову і досяг взаєморозуміння. Також не було ніяких питань з термінами закриття вакансії. Загалом, можу дати оцінку 10 за 10-бальною шкалою. Приємно було попрацювати з професіоналами своєї справи!»

відгуки