Кадровий аутсорсинг

Кадровий аутсорсинг

Для ефективної роботи кожної компанії важливим напрямком функціонування є створення відділу кадрів, який займатиметься в першу чергу питаннями всіх бюрократичних процедур, пов'язаних з існуючим законодавством, збирати і утримувати в належному стані всі документи і папери з кадрової політики, а також активно залучатися до процесів управління персоналом, розробляти мотиваційну структуру компанії, підвищувати рівень кваліфікації співробітників та брати участь в інших бізнес процесах. Постановка й ведення кадрового діловодства на високому рівні позбавить власників компаній від головного болю, пов'язаного з перевірками податкової та трудової інспекції. Своєчасне і правильне ведення кадрової документації попередить Вас від штрафів, судових процесів і непередбачених ситуацій з боку співробітників.

Якщо на даному етапі розвитку Вашої компанії немає відділу кадрів, або Ви сумніваєтеся в ефективності його роботи, а також є бажання перевірити компетентність співробітників цього підрозділу, Вам необхідно замовити таку послугу як кадровий аутсорсинг.

Кадровий аутсорсинг, або так званий HR аутсорсинг - це передача в зовнішнє управління всієї або певного фронту робіт з управління персоналом. Так би мовити - відділ кадрів з боку. Дана послуга вже досить давно з'явилася на ринку і є просто необхідною в нинішніх умовах оптимізації витрат компаній.

Професійне і грамотне ведення всієї документації кадрового діловодства, відповідно до законів України, виконання всіх функціональних обов'язків інспектора з кадрів компетентними співробітниками нашої компанії захистить Вас від будь-яких інспекторів і перевірок.

 

Фахівці компанії «Vasko Personal» оперативно вирішують будь-які завдання кадрового аутсорсингу.

 

Кадровий аутсорсинг складається:

1) Створення та ведення кадрового діловодства під ключ. 

2) Повноцінний кадровий аудит (первинний, поточний, перед перевіркою).

3) Збір і ведення всіх документів по кадрам:

- Всі накази по кадрам, починаючи від прийому на роботу і до звільнення, включаючи в себе накази на переміщення співробітників і їх відпусток;

- Всі необхідні заяви від працівників: заява про прийом на роботу, заява про захист персональних даних, заява на відпустку, заява про переведення на іншу посаду, заява на звільнення та видачі трудової книжки та інші;

- Ведення трудових книжок;

- Створення та заповнення спеціального журналу про облік і переміщення трудових книжок;

- Створення та заповнення табеля по обліку робочого часу;

- Створення штатного розкладу, враховуючи класифікації професій, а також оформлення змін;

- Створення графіка відпусток;

- Створення та ведення облікових книг наказів по особовому складу;

- Оформлення та видача необхідних довідок з місця роботи;

- Ведення особових справ співробітників і карток №П-2;

- Оформлення порушень трудової дисципліни;

- Всі питання, пов'язані з правильним оформленням на роботу іноземців. 

4) Навчання кадровиків особливостям рекрутингової діяльності і створення повноцінної системи щодо ефективного підбору персоналу на вакантні посади компанії.

5) Розробка внутрішнього навчання та підвищення кваліфікації, атестації та мотивації співробітників.

6) Консультаційна робота в зручному для вас форматі (телефон, електронна пошта, скайп, зустрічі) з усіх питань, що стосуються кадрового діловодства.

 

Кадровий аутсорсинг від «Vasko Personal»: Ваші завдання - наше рішення!

Відео відгуки

Записей не найдено.