Наш підхід
Для Кандидатів Рекрутингове агентство "Vasko-personal»
пропонує свої послуги для Кандидатів

Ми співпрацюємо з провідними українськими та іноземними компаніями, підбираючи їм кваліфікованих співробітників, які відповідають певним вимогам. Наші Клієнти - з різних сфер бізнесу, тому спектр вакансій, які ми можемо запропонувати претендентам, дуже широкий.

Наші умови роботи:

Інформація для кандидатів

Процес пібору персоналу передбачає двосторонній зв'язок рекрутера з роботодавцем та кандидатом. При роботі із кандидатами на посаду, команда «Vasko-personal» дотримується наступних принципів:

  • конфіденційність інформації. Всі дані про претендента передаються потенційному роботодавцю тільки з Вашої згоди;
  • повнота і достовірність інформації про компанію. Ми працюємо відкрито і чесно, тому завжди надаємо претендентам тільки перевірену і достовірну інформацію про компанію та її діяльність;
  • ділова етика і професіоналізм. Після проходження співбесіди агентство «Vasko-personal» зобов'язується повідомити Вам про його результати і, в разі, якщо Вас не прийняли на роботу, аргументувати причини відмови;
  • довгостроковість співробітництва. Ми не є компанією — «одноденкою», тому націлені на тривалу взаємодію з Вами і роботодавцями. Вся надана Вами інформація зберігається у загальній базі даних і постійно оновлюється із урахуванням змін, що відбуваються у Вашому житті.
  • Всі послуги для шукачів агентство «Vasko-personal» надає абсолютно безкоштовно!